najnowsze dostawy, promocje

hurtownia odzieży używanej i outletu - Warszawa, Katowice, Jonkowo k/Olsztyna

Gadateria.pl – portal ułatwiający internetowe zakupy!

BLOG – odzież używana hurtownia

Warszawa/Berlin, 16 grudnia 2013 roku – Wszyscy lubimy zakupy w Internecie, szczególnie przed świętami. Ale jeszcze bardziej lubimy rozmawiać, szukać opinii i dzielić się swoimi zdobyczami. To wszystko umożliwia Gadateria.pl – nowe miejsce w sieci, które ułatwia zakupy w Internecie oraz pozwala przyjemnie spędzać czas. Gadateria daje bowiem nie tylko możliwość tworzenia głosowań na wybrane produkty oraz własnych list produktów, ich oceniania, komentowania i polecania. Jej unikalność polega na tym, że jest także miejscem wymiany doświadczeń, ciekawostek i zainteresowań. A więc – pogadajmy!

odzież używana hurtownia, odzież używana, odzież używana hurt, sortowana odzież używana, markowa odzież używana, import odzieży używanej

Zapytaj innych co sądzą – po krótkiej rejestracji na stronie lub po prostu zameldowanie się przez swoje konto na Facebooku, członkowie serwisu mogą także zasięgać opinii innych i organizować głosowania, w których porównują ze sobą dwa produkty. Dzięki temu łatwiej jest zdecydować się na zakup np. świątecznego prezentu, którym ma być gra dla siostrzeńca. Inni użytkownicy portalu mogą okazać się niezwykle pomocni wyrażając swoją opinię i doradzając, która z nich będzie lepsza. Dzięki integracji profilu z kontem na Facebooku można zobaczyć również wyniki głosowania swoich znajomych.

Gadateria.pl to innowacyjny i zupełnie darmowy serwis społecznościowy, który łączy zakupy w Internecie z przyjemnym spędzaniem czasu i odkrywaniem zainteresowań. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi zakupowymi doświadczeniami na Gadaterii i na Facebooku, dzięki możliwości integracji kont, a także prościej znaleźć pasujący prezent oraz tworzyć własne listy produktów. Dodatkowo mogą zapisać się na Pasażu na tygodniowy newsletter w którym otrzymają już wkrótce najciekawsze oferty odkryte we wszystkich sklepach internetowych, opublikowane na serwisie i dodatkowo w bardzo ciekawych cenach.

Aby zobaczyć więcej wejdź na: http://www.Gadateria.pl.

źródło: Informacje Zlecone PAP
odzież używana hurtownia, odzież używana, odzież używana hurtownia, odzież używana

 
jeśli chcesz... udostępnij....
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email